נשמח לעמוד לשירותכם:

שיקום הפה | שתלים דנטליים | הלבנת שיניים ועוד:

אודות

טיפולי שיניים הינם טיפולים חישובים וחיוניים בכל גיל, החל מטיפולים לילדים רכים בשנים ועד לטיפולים בגילאים מבוגרים. בכדי לדעת שיש לכם כתובת מקצועית אליהם תוכלו להגיע ולקבל טיפולי שיניים מקצועיים ואיכותיים, ישנה חשיבות להקפיד לבחור את מרפאת השיניים ורופא השיניים המטפל, זאת תוך לקיחה בחשבון של פרמטרים רבים כגון: מיקום המרפאה, הוותק והמקצועיות של רופא השיניים, סוג הטיפולים בהם מתמחה הרופא, האדיבות והיחס של צוות עובדי המרפאה ופרמטרים נוספים.

במידה ואתם מחפשים מרפאת שיניים מקצועית ואיכותית באזור ירושלים: מרפאת השיניים של דוקטור מיכאל רסובסקי, תהווה עבורכם את הכתובת המתאימה.

מרפאת השיניים של ד”ר רסובסקי, הינה מרפאה אסטטית, מטופחת ונקייה, המשרה אווירה נעימה על המבקרים, מה שהופך את טיפולי השיניים להרבה פחות מאיימים.

המרפאה מאובזרת במיטב הטכנולוגיה החדישה ועושה שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים והמתקדמים ביותר אותם ניתן להשיג.

ד”ר מיכאל רסובסקי, הינו רופא שיניים בעל ניסיון רב, המתמחה בסוגים רבים של טיפולי שיניים וביניהם: טיפולי שיקום הפה, השתלות שיניים, טיפולים אסתטיים ועוד שורה ארוכה של טיפולים. דוקטור רסובסקי מקפיד להתעדכן, בכל החידושים והשינויים בעולם רפואת השיניים ולהעניק למטופליו את הטיפולים המובילים, היעילים והאיכותיים ביותר הקיימים.

לצד המקצועיות של רופא השיניים וההקפדה על איכות הציוד והחומרים בהם נעשה שימוש בהליך הטיפול – ד”ר רסובסקי, מקפיד לשים דגש על מתן יחס אישי, לבבי ונעים שלו ושל כל צוות המרפאה. הד”ר עונה בסבלנות ובתשומת לב  על שאלות המטופלים, מייעץ להם ומציע עבורם דרכים שונות לשמירה על הפה ודואג לספק להם תחושת ביטחון מלאה בכל סוגי הטיפולים אותם הם עוברים.

טיפולי שיניים הינם כאמור, טיפולים חשובים והכרחיים, זאת גם אם לעיתים הם כרוכים באי נעימות מסוימת עבור המטופלים – במרפאה של ד”ר מיכאל רסובסקי, עושים את הכול, בכדי שהמטופלים, לא יחוו את אותה אי נעימות ויעברו את הטיפולים בצורה הנעימה ביותר המתאפשרת.

כך ובמידה ואתם מחפשים רופא שיניים מקצועי ומנוסה באזור ירושלים, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם מרפאת השיניים של ד”ר מיכל רסובסקי.