נשמח לעמוד לשירותכם:

שיקום הפה | שתלים דנטליים | הלבנת שיניים ועוד:

הלבנת שיניים

שיניים צהובות הן תוצר של עישון, שתייה משקאות כהים, תורשה והיגיינה לא נכונה. הלבנת שיניים היא פתרון נהדר להשגת חיוך לבן ובוהק. שיטות הטיפול החדישות מבטיחות תוצאות מהירות ועמידות למשך תקופה ארוכה. את טיפולי ההלבנה חשוב לבצע במרפאות שיניים מתאימות, לפני תחילת הטיפול יש להקפיד לטפל בכל מצבורי העששת בפה ולהשלים את תכנית שיקום הפה בצורה מלאה. הרופאים המומחים בתחום יודעים כיצד להתאים לכל מטופל את שיטת הטיפול המתאימה לו ביותר.

הלבנת שיניים היא הרבה יותר מעוד הליך קוסמטי, מדובר בפעולה רפואית לכל דבר. שימוש לא נכון בחומרי ההלבנה או מינונים שגויים עלולים לפגוע בבריאות החניכיים. דוקטור מיכאל רסובסקי עוסק כבר שנים רבות בטיפולי הלבנה בכל מיני שיטות. כל מטופל שמגיע אל הקליניקה בבקשה לבצע הלבנה מופנה ראשית לניקוי שיניים יסודי אצל שיננית וצילום שיניים. מסוכן לבצע את טיפול ההלבנה כאשר ישנם חורים בשיניים או בעיות חניכיים.

מתי אסור לבצע הלבנת שיניים?

על אף הסברה כי מדובר בהליך פשוט אסור לבצע את הטיפול בילדים מתחת לגיל 16. גם נשים בהריון לא תוכלנה לבצע את הטיפול עד למועד הלידה. תופעת שיניים צהובות בקרב נשים בהריון מוכרת. רופא שיניים בירושלים אחראי לא יסכים לבצע הלבנת שיניים לאישה בהריון, הוא ימליץ לה להמתין עד לאחר הלידה ויבטיח להעניק לה גמישות בקביעת התור לצד הטיפול בתינוק.

התמודדות עם תופעות לוואי

ממש כמו כל טיפול שיניים אחר, גם כאן מופיעות לעתים תופעות לוואי לא רצויות. במשך מספר ימים לאחר הטיפול ישנה רגישות לחום וקור. פרט לכך מספרים המטופלים על תחושות של יובש בפה או כאבי שיניים. ד”ר רסובסקי ממהר להרגיע את המטופלים ומסביר כי התופעות חולפות מעצמן לאחר מספר שבועות.

תוצאות הטיפול

את התוצאות של הלבנת השיניים אפשר לראות כבר ביציאה מהמרפאה. מטופלים שבוחרים בהלבנת שיניים מהירה יוכלו לראות תוצאות כבר בתום הטיפול הראשון, אלו שבוחרים בטיפול הדרגתי יראו את התוצאות בהדרגה. חשוב לציין כי ההלבנה אינה לצמיתות, יש לחזור על הטיפול אחת למספר שנים. לשמירת התוצאות לטווח ארוך יותר יש להקפיד על צחצוח תכוף והימנעות ממאכלים שמכתימים את השיניים.

בין שירותינו

שיקום הפה

יפולי שיקום הפה, נחשבים לבין הטיפולים המורכבים ביותר בתחום רפואת השיניים – מטרתם של טיפולים אלו, היא לשפר את תפקוד הפה ומערכת הלעיסה.

קרא עוד »

מרפאת שיניים

מרפאת שיניים צריכה להיות מקום אסטטי, מוקפד ונקי, המאובזר ומצויד במכשור חדיש ומתקדם. מרפאת שיניים תציע מגוון רחב של טיפולי שיניים לכל הלקוחות.

קרא עוד »

טיפול שיניים

אם נודה על האמת, רוב האנשים לא מביעים התלהבות או שמחה, כאשר הם צריכים לבקר אצל רופא השיניים וזה כמובן בלשון המעטה.

קרא עוד »

השתלות שיניים

טיפולי השתלות שיניים הפכו להיות יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות – זאת הרבה בזכות הקדמה הטכנולוגית בעולם רפואת השיניים, אשר העלתה משמעותית את אחוז ההצלחה של טיפולים אלו.

קרא עוד »

שתלים דנטאליים

שתלים הם הפתרון הטוב ביותר בעבור מחסור נקודתי בשיניים. כל עקירה מלאה של שן עתידה להסתיים בשתל. בעבור מבוגרים רבים שתלים דנטאליים הם בשורה נהדרת, האפשרות להימנע משיניים תותבות חיצוניות מאפשרת להם לשמור על מראה צעיר ובריא למשך שנים רבות.

קרא עוד »

שיניים תותבות

שיניים תותבות משמשות כבר עשרות שנים פתרון בעבור מבוגרים חסרי שיניים. במשך השנים התפתח התחום ואת מקומם של השיניים התותבות הישנות החליפו התקנים טובים ועמידים יותר.

קרא עוד »

הלבנת שיניים

שיניים צהובות הן תוצר של עישון, שתייה משקאות כהים, תורשה והיגיינה לא נכונה. הלבנת שיניים היא פתרון נהדר להשגת חיוך לבן ובוהק.

קרא עוד »