נשמח לעמוד לשירותכם:

שיקום הפה | שתלים דנטליים | הלבנת שיניים ועוד:

השתלות שיניים

טיפולי השתלות שיניים הפכו להיות יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות – זאת הרבה בזכות הקדמה הטכנולוגית בעולם רפואת השיניים, אשר העלתה משמעותית את אחוז ההצלחה של טיפולים אלו. כך שכיום, במידה וטיפולי השתלות שיניים מתבצעים על ידי רופאי שיניים מקצועיים ומנוסים, שיעורי אחוז ההצלחה שלהם עולה על 95 אחוז.

ד”ר מיכאל מיכאל רסובסקי מתמחה בביצוע השתלות שיניים, תוך דגש על שימוש במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לביצוע טיפולים מהסוג הזה. לצד המקצועיות ואיכות המכשור והחומרים בהם הוא עושה שימוש, מקפיד ד”ר רסובסקי, גם על מתן יחס אישי וסבלני עבור כל המטופלים בכל הליך הטיפול וביצירת תכנית טיפול שיניים, אשר לוקחת בחשבון את צרכיהם ואת זמנם.


מה זה בעצם טיפול השתלת שיניים?

במהלך השתלת שיניים, רופא השניים בעצם, מחליף את שורש השן הטבעית אשר אבדה מסיבות כאלו ואחרות, בשורש אחר, מלאכותי שהוא השתל הדנטלי. השתל מוחדר על ידי הרופא למקום בו הייתה ממוקמת השן שנעקרה ועובר הליך שך איחוי עם העצם.

השימוש בשתלים אלו נחשב לפריצת דרך בעולם רפואת השיניים והן מתאימות כמעט לכל המטופלים, בכל הגילאים, מלבד מקרים ספציפיים של מגבלות רפואיות כאלו ואחרות.

הליך השתלת השיניים

השתלת שיניים מצריך דיוק רב והתאמה מלאה לפה של המטופל, כחלק מכך בטרם הטיפול רופא השיניים יפנה את המטופל לביצוע צילומי סי טי וצילומים פנורמיים. קיימים סוגים רבים של שתלים, מתוכם בוחר הרופא את השתל הסוג אשר מתאים בצורה הטובה ביותר למטופל.

ההליך הטיפולי מתבצע בהרדמה מקומית. בשלב הראשון יחשוף רופא השיניים את העצם במקום אליו מיועדת ההשתלה. לאחר מכן יבצע קדיחה, נקודתית ומדויקת באותו אזור. בשלב הבא, יוחדר השתל פנימה. לאחר החדרת השתל, תגיע תקופת המתנה אשר תנוע בין ארבעה חודשים לחצי שנה, בסיומה, ייחשפו השתלים ותותקן בפה של המטופל מעין כיפה שתפקידה לכסות את השתל. השלב הסופי יהיה התקנת המבנים בהתאם למידות אשר נלקחו על ידי רופא השיניים.

כאמור, מדובר בהליך ארוך יחסית, הכולל מספר ביקורים אצל רופא השיניים, אך יחד עם זאת מדובר בטיפול עם שיעור הצלחה גבוה במיוחד.

בין שירותינו

שיקום הפה

יפולי שיקום הפה, נחשבים לבין הטיפולים המורכבים ביותר בתחום רפואת השיניים – מטרתם של טיפולים אלו, היא לשפר את תפקוד הפה ומערכת הלעיסה.

קרא עוד »

מרפאת שיניים

מרפאת שיניים צריכה להיות מקום אסטטי, מוקפד ונקי, המאובזר ומצויד במכשור חדיש ומתקדם. מרפאת שיניים תציע מגוון רחב של טיפולי שיניים לכל הלקוחות.

קרא עוד »

טיפול שיניים

אם נודה על האמת, רוב האנשים לא מביעים התלהבות או שמחה, כאשר הם צריכים לבקר אצל רופא השיניים וזה כמובן בלשון המעטה.

קרא עוד »

השתלות שיניים

טיפולי השתלות שיניים הפכו להיות יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות – זאת הרבה בזכות הקדמה הטכנולוגית בעולם רפואת השיניים, אשר העלתה משמעותית את אחוז ההצלחה של טיפולים אלו.

קרא עוד »

שתלים דנטאליים

שתלים הם הפתרון הטוב ביותר בעבור מחסור נקודתי בשיניים. כל עקירה מלאה של שן עתידה להסתיים בשתל. בעבור מבוגרים רבים שתלים דנטאליים הם בשורה נהדרת, האפשרות להימנע משיניים תותבות חיצוניות מאפשרת להם לשמור על מראה צעיר ובריא למשך שנים רבות.

קרא עוד »

שיניים תותבות

שיניים תותבות משמשות כבר עשרות שנים פתרון בעבור מבוגרים חסרי שיניים. במשך השנים התפתח התחום ואת מקומם של השיניים התותבות הישנות החליפו התקנים טובים ועמידים יותר.

קרא עוד »

הלבנת שיניים

שיניים צהובות הן תוצר של עישון, שתייה משקאות כהים, תורשה והיגיינה לא נכונה. הלבנת שיניים היא פתרון נהדר להשגת חיוך לבן ובוהק.

קרא עוד »