נשמח לעמוד לשירותכם:

שיקום הפה | שתלים דנטליים | הלבנת שיניים ועוד:

טיפול שיניים

אם נודה על האמת, רוב האנשים לא מביעים התלהבות או שמחה, כאשר הם צריכים לבקר אצל רופא השיניים וזה כמובן בלשון המעטה. דווקא מהסיבה הזאת, חשוב להקפיד ולבחור רופא שיניים מקצועי, שהוא גם איש מקצוע אדיב ונעים ובכך, בעצם לצמצם ככל הניתן את אי הנעימות שבביקור אצל רופא השיניים, תוך ידיעה שהרופא הינו איש מקצוע מנוסה, אשר אפשר לסמוך עליו שיבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

במידה ואתם תרים אחר רופא שיניים בירושלים מקצועי, מנוסה ואדיב – ד”ר מיכאל רסובסקי, הינו כתובת עבורכם. עם ניסיון של שנים ארוכות בתחום רפואת השיניים, ד”ר רסובסקי, יאבחן בצורה מדויקת את מקור הבעיה ממנה סובל המטופל ויבצע את טיפול השיניים הנדרש, בצורה מקצועת ואיכותית.

הסוגים השונים של טיפול שיניים

ישנם מגוון רחב של סוגי טיפול שיניים, אותם יהיה צורך לבצע, בכדי לטפל בבעיה הקיימת בפה המטופל, בין היתר: יישור שיניים, שתלים, השתלת שיניים, כתרים, ניקוי אבנית, גשר בשיניים, טיפול חניכיים, טיפול שורש ועוד מגוון רחב של טיפולים.

כל הטיפולים מצריכים מקצועיות רבה מצד הרופא המבצע ושימוש בכלים ובמכשור המתאים לצורך כך.

חלק גדול מטיפולי השיניים, הם תהליך מתמשך, במהלכו משתמש רופא השיניים גם בשירותיה של מעבדת שיניים – לדוגמא בטיפולים כמו כתרים או שתלים.

כאן חשוב לציין שלא כל רופאי השיניים מציעים את כל סוגי טיפולי הפה והשיניים, לכן בטרם בחירת הרופא, חשוב לוודא שאותו רופא אכן מתמחה בסוג הטיפול, אותו הלקוח צריך לעבור.

בחירת רופא השיניים

אם כל האי נעימות הכרוכה בטיפול שיניים, מדובר בטיפולים חשובים, שבמידה והם יידחו או לא יבוצעו בזמן, הם יכולים להסב כאב עצום לאנשים הזקוקים להם. לכן, ישנה חשיבות לבחור רופא שיניים מקצועי ומנוסה, שיש לכם חיבור איתו כאדם ואתם מרגישים שאתם יכולים לסמוך עליו, שיבצע את עבודתו בצורה האיכותית ביותר – רופא שיניים, אליו תקפידו להגיע מדי תקופה גם לביצוע בדיקות שגרתיות ובכדי למנוע מצבים בהם אתם מזניחים את הפה ומוצאים את עצמכם נזקקים לטיפול שיניים מורכב, אותם יכולתם למנוע מעצמכם.

בין שירותינו

שיקום הפה

יפולי שיקום הפה, נחשבים לבין הטיפולים המורכבים ביותר בתחום רפואת השיניים – מטרתם של טיפולים אלו, היא לשפר את תפקוד הפה ומערכת הלעיסה.

קרא עוד »

מרפאת שיניים

מרפאת שיניים צריכה להיות מקום אסטטי, מוקפד ונקי, המאובזר ומצויד במכשור חדיש ומתקדם. מרפאת שיניים תציע מגוון רחב של טיפולי שיניים לכל הלקוחות.

קרא עוד »

טיפול שיניים

אם נודה על האמת, רוב האנשים לא מביעים התלהבות או שמחה, כאשר הם צריכים לבקר אצל רופא השיניים וזה כמובן בלשון המעטה.

קרא עוד »

השתלות שיניים

טיפולי השתלות שיניים הפכו להיות יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות – זאת הרבה בזכות הקדמה הטכנולוגית בעולם רפואת השיניים, אשר העלתה משמעותית את אחוז ההצלחה של טיפולים אלו.

קרא עוד »

שתלים דנטאליים

שתלים הם הפתרון הטוב ביותר בעבור מחסור נקודתי בשיניים. כל עקירה מלאה של שן עתידה להסתיים בשתל. בעבור מבוגרים רבים שתלים דנטאליים הם בשורה נהדרת, האפשרות להימנע משיניים תותבות חיצוניות מאפשרת להם לשמור על מראה צעיר ובריא למשך שנים רבות.

קרא עוד »

שיניים תותבות

שיניים תותבות משמשות כבר עשרות שנים פתרון בעבור מבוגרים חסרי שיניים. במשך השנים התפתח התחום ואת מקומם של השיניים התותבות הישנות החליפו התקנים טובים ועמידים יותר.

קרא עוד »

הלבנת שיניים

שיניים צהובות הן תוצר של עישון, שתייה משקאות כהים, תורשה והיגיינה לא נכונה. הלבנת שיניים היא פתרון נהדר להשגת חיוך לבן ובוהק.

קרא עוד »