נשמח לעמוד לשירותכם:

שיקום הפה | שתלים דנטליים | הלבנת שיניים ועוד:

שיניים תותבות

שיניים תותבות משמשות כבר עשרות שנים פתרון בעבור מבוגרים חסרי שיניים. במשך השנים התפתח התחום ואת מקומם של השיניים התותבות הישנות החליפו התקנים טובים ועמידים יותר. דוקטור מיכאל רסובסקי עוסק כבר שנים רבות ברפואת שיניים מתקדמת. הוא מבצע טיפולי השתלות שיניים, הרכבת תותבות, יישור שיניים ושאר טיפולים מקיפים לבריאות וטיפוח הפה.

כל מטופל שמקבל לראשונה בחייו שיניים תותבות מתמודד עם כמות גדולה של שאלות. המטופלים מבקשים לדעת איך משתמשים בשיניים? מתי יש להרכיב אותן ומתי להסיר? כיצד מנקים אותן? מה עושים במקרה של שברים? האם התהליך כרוך בכאב ועוד. אם בחרתם רופא מומחה תקבלו מענה לכל השאלות הללו והסברים נוספים. ד”ר רוסובסקי מקפיד הולך יד ביד עם המטופלים, מסביר את כל השלבים בדרך ודואג להתאים את הציפיות שלהם לתוצאות בשטח.

איך משתמשים בשיניים תותבות?


מתקן התותבות מחליף את מערכת השיניים של האדם, בהתאם לכך יש להרכיב את השיניים בכל שעות היממה. פרט לאסתטיקה חיוניות שיניים תותבות גן לתמיכה בלסת, דיבור ונשימה תקינה. מטופלים שלא מרכיבים את השיניים באופן קבוע עלולים להביא למצב של חוסר התאמה בין התותבת וחלל הפה. חוסר ההתאמה עלול להביא לסיטואציה בה יש לרכוש מערכת שיניים חדשה לחלוטין. הרכבת השיניים פשוטה ואינה כרוכה בכאב, לאחר מספר שימושים הפעולה הופכת שגרתית וטבעית.


ניקוי יומיומי של השיניים


את השיניים התותבות יש לנקות פעמיים בכל יום. התהליך מאוד פשוט, כל שיש לעשות הוא להסיר את המתקן ולצחצח אותו מעל הכיור בעזרת מברשת שיניים ומשחה. במידת הצורך ניתן לרכוש מברשות מיוחדות לניקוי תותבות בבתי המרקחת. אחת לשבוע נהוג לנקות את התותבות בעזרת כדור הניקוי המיוחד. בתום הניקוי אפשר לחזור להשתמש בתותבות ללא כל הגבלה.

תיקון שיניים תותבות מבצעים במעבדות מיוחדות. במקרים בהם נופלת או נשברת שן מתוך המערכת אפשר יהיה לשחזר אותה ולתקן את המערכת ללא כל קושי. במצבים בהם התותבת לוחצת על החניכיים יש לגשת אל הרופא המטפל. אסור בשום פנים ואופן לנסות לעקם את המתקן ולתקן אותו באופן עצמאי.

בין שירותינו

שיקום הפה

יפולי שיקום הפה, נחשבים לבין הטיפולים המורכבים ביותר בתחום רפואת השיניים – מטרתם של טיפולים אלו, היא לשפר את תפקוד הפה ומערכת הלעיסה.

קרא עוד »

מרפאת שיניים

מרפאת שיניים צריכה להיות מקום אסטטי, מוקפד ונקי, המאובזר ומצויד במכשור חדיש ומתקדם. מרפאת שיניים תציע מגוון רחב של טיפולי שיניים לכל הלקוחות.

קרא עוד »

טיפול שיניים

אם נודה על האמת, רוב האנשים לא מביעים התלהבות או שמחה, כאשר הם צריכים לבקר אצל רופא השיניים וזה כמובן בלשון המעטה.

קרא עוד »

השתלות שיניים

טיפולי השתלות שיניים הפכו להיות יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות – זאת הרבה בזכות הקדמה הטכנולוגית בעולם רפואת השיניים, אשר העלתה משמעותית את אחוז ההצלחה של טיפולים אלו.

קרא עוד »

שתלים דנטאליים

שתלים הם הפתרון הטוב ביותר בעבור מחסור נקודתי בשיניים. כל עקירה מלאה של שן עתידה להסתיים בשתל. בעבור מבוגרים רבים שתלים דנטאליים הם בשורה נהדרת, האפשרות להימנע משיניים תותבות חיצוניות מאפשרת להם לשמור על מראה צעיר ובריא למשך שנים רבות.

קרא עוד »

שיניים תותבות

שיניים תותבות משמשות כבר עשרות שנים פתרון בעבור מבוגרים חסרי שיניים. במשך השנים התפתח התחום ואת מקומם של השיניים התותבות הישנות החליפו התקנים טובים ועמידים יותר.

קרא עוד »

הלבנת שיניים

שיניים צהובות הן תוצר של עישון, שתייה משקאות כהים, תורשה והיגיינה לא נכונה. הלבנת שיניים היא פתרון נהדר להשגת חיוך לבן ובוהק.

קרא עוד »