נשמח לעמוד לשירותכם:

שיקום הפה | שתלים דנטליים | הלבנת שיניים ועוד:

שיקום הפה

טיפולי שיקום הפה, נחשבים לבין הטיפולים המורכבים ביותר בתחום רפואת השיניים – מטרתם של טיפולים אלו, היא לשפר את תפקוד הפה ומערכת הלעיסה, זאת תוך מתן דגש על המראה האסטטי של מערכת הפה. טיפולי שיקום הפה דורשים מרופא השיניים המתמחה בהם, ידע ומקצועיות רבה. רופאי שיניים המתמחים בטיפולי שיקום הפה, מקפידים לעבור הכשרות מתאימות ולהתעדכן בכל המכשור וסוג הטיפולים החדשים בתחום.

דוקטור מיכאל רסובסקי מתמחה בביצוע כל הסוגים של טיפולי שיקום הפה, זאת, תוך הקפדה על שימוש במכשור ובתכשירים האיכותיים ביותר. במהלך שנות ניסיונו בתחום טיפולי שיקום הפה, טיפל רסובסקי בלקוחות רבים, אשר בתום הטיפול, חזרו לחייך בגאווה ולחשוף פה בריא ואסטטי. 

שיקום הפה – הטיפולים השוניםטיפולי שיקום הפה כוללים מגוון רחב של סוגי טיפולי שיניים ובין היתר: שתלים דנטליים, כתרים דנטליים, טיפולים בשחיקת שיניים, שיניים תותבות, טיפולים לצורך השלמת חוסר שיניים, טיפולים בהפרעות התפקדויות של פרקי הלסת וגם טיפולים הנחשבים לפחות מורכבים כגון: סתימות או הלבנת שיניים.

ניתן לחלק את טיפולי שיקום הפה, לשני סוגים עיקריים, שיקום קבוע, אשר כולל טיפולים כמו: גשרים ושתלים ושיקום נייד, העוסק בנושא של השלמת שיניים חסרות באמצעות תותבות אשר ניתנות להסרה בכל רגע רצוי.

מכיוון שטיפולי שיניים רבים הקשורים לנושא של שיקום הפה, כרוכים בתהליך ארוך, אשר יכול להימשך תקופה ארוכה, ישנה חשיבות לדאוג שהרופא המבצע את הטיפולים הללו, יהיה רופא שיניים מקצועי המתמחה בכל סוגי הטיפולים – רופא עליו תוכלו לסמוך ולהיות בראש שקט בידיעה שהוא יודע בדיוק מה לעשות ומתי לעשות.

כאמור, טיפולי שיקום הפה יארכו במקרים רבים, זמן רב – אך במידה ובחרתם ברופא שיניים מקצועי ומנוסה, כך שתצטרכו זה לסמוך עליו ולהיעזר בסבלנות, עד לסיום הטיפול.
מחזירים את החיוך לפנים אנשים הסובלים מבעיות שונות בשיניים, יחושו נבוכים לעיתים לחייך או לפתוח את הפה ולחשוף שיניים.

על כן ישנה חשיבות, למהר ולפנות לרופא שיניים מקצועי המומחה בנושא של שיקום הפה, אשר יציע להם את הטיפול המתאים ויחזיר להם את החיוך ואת הביטחון העצמי.

בין שירותינו

שיקום הפה

יפולי שיקום הפה, נחשבים לבין הטיפולים המורכבים ביותר בתחום רפואת השיניים – מטרתם של טיפולים אלו, היא לשפר את תפקוד הפה ומערכת הלעיסה.

קרא עוד »

מרפאת שיניים

מרפאת שיניים צריכה להיות מקום אסטטי, מוקפד ונקי, המאובזר ומצויד במכשור חדיש ומתקדם. מרפאת שיניים תציע מגוון רחב של טיפולי שיניים לכל הלקוחות.

קרא עוד »

טיפול שיניים

אם נודה על האמת, רוב האנשים לא מביעים התלהבות או שמחה, כאשר הם צריכים לבקר אצל רופא השיניים וזה כמובן בלשון המעטה.

קרא עוד »

השתלות שיניים

טיפולי השתלות שיניים הפכו להיות יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות – זאת הרבה בזכות הקדמה הטכנולוגית בעולם רפואת השיניים, אשר העלתה משמעותית את אחוז ההצלחה של טיפולים אלו.

קרא עוד »

שתלים דנטאליים

שתלים הם הפתרון הטוב ביותר בעבור מחסור נקודתי בשיניים. כל עקירה מלאה של שן עתידה להסתיים בשתל. בעבור מבוגרים רבים שתלים דנטאליים הם בשורה נהדרת, האפשרות להימנע משיניים תותבות חיצוניות מאפשרת להם לשמור על מראה צעיר ובריא למשך שנים רבות.

קרא עוד »

שיניים תותבות

שיניים תותבות משמשות כבר עשרות שנים פתרון בעבור מבוגרים חסרי שיניים. במשך השנים התפתח התחום ואת מקומם של השיניים התותבות הישנות החליפו התקנים טובים ועמידים יותר.

קרא עוד »

הלבנת שיניים

שיניים צהובות הן תוצר של עישון, שתייה משקאות כהים, תורשה והיגיינה לא נכונה. הלבנת שיניים היא פתרון נהדר להשגת חיוך לבן ובוהק.

קרא עוד »