נשמח לעמוד לשירותכם:

שיקום הפה | שתלים דנטליים | הלבנת שיניים ועוד:

שתלים דנטאליים

שתלים הם הפתרון הטוב ביותר בעבור מחסור נקודתי בשיניים. כל עקירה מלאה של שן עתידה להסתיים בשתל. בעבור מבוגרים רבים שתלים דנטאליים הם בשורה נהדרת, האפשרות להימנע משיניים תותבות חיצוניות מאפשרת להם לשמור על מראה צעיר ובריא למשך שנים רבות. דוקטור מיכאל רסובסקי הוא רופא שיניים מומחה לטיפולים משקמים ומשמרים. ההכשרה המיוחדת שעבר מעניקה לו מעמד של רופא מומחה להשתלות שיניים.

חשוב להבהיר כי לא כל רופא שיניים רשאי לבצע השתלות שיניים. רק הרופאים המומחים שעברו הכשרה מתאימה וסיימו את הקורסים בהצלחה יוכלו לבצע את הטיפולים.

שתלת שן היא הליך כירורגי לכל דבר, הניסיון של הרופא משמעותי להצלחת הטיפול והשגת תוצאות טובות. בהתאם לכך, שתלים דנטאליים מבצעים רק במרפאות השיניים המובחרות.

שתלים דנטאליים בישראל

בשנים האחרונות אפשר לזהות עלייה משמעותית בביקוש לשתלים בקרב מבוגרים וצעירים בישראל. המודעות למראה החיצוני והעלייה בתוחלת החיים, מביאה מבוגרים בני הגיל השלישי אל מרפאות השיניים מתוך שאיפה להציג חיוך לב ומלא שיניים. דוקטור מיכאל רסובסקי  שמח לקבל את המטופלים המבוגרים, לבנות להם תכנית טיפול ולהגשים להם את החלום. אך יש לציין כי שתלים דנטאליים אינם מתאימים לכולם. ישנם מקרים בהם חסרות בפה המון שיניים וכדאי יהיה לבחור בתותבות.

רופא שיניים טוב חושב בראש ובראשונה על טובת המטופל. במקרים בהם ישנם סיכויים נמוכים להצלחת הטיפול ימליץ הרופא לבחור בפתרונות אחרים. מעשנים כרוניים, חולי סכרת ומטופלים בעלי מחלות רקע מורכבות לא יוכלו לבצע השתלות שיניים. סיכויי הצלחה נמוכים אל מול סיכונים רפואיים הופכים את ההליך לפחות אטרקטיבי בעבורם. 

עשרות סיפורי הצלחה

בישראל מתבצעים בכל שנה עשרות אלפי טיפולי השתלות שיניים, אחוזי ההצלחה עומדים על 90%. האחוזים הגבוהים נשענים עם רופאים בעלי מומחיות בתחום, חומרי גלם איכותיים, שיטות טיפול מתקדמות וטיפול אנטיביוטי למניעת זיהומים. השתלים החדשים נראים בדיוק כמו שיניים טבעיות, קשה יהיה להבחין בינם לבין השיניים הטבעיות. התהליך בו מוחדרים השתלים אל החניכיים מתבצע בשיטות טיפול מהירות (שתלים תוך 24 שעות) או בשיטה ההדרגתית. לאחר השתלת שן מוצלחת המטופלים נהנים מחיוך בריא למשך עשרות שנים.

בין שירותינו

שיקום הפה

יפולי שיקום הפה, נחשבים לבין הטיפולים המורכבים ביותר בתחום רפואת השיניים – מטרתם של טיפולים אלו, היא לשפר את תפקוד הפה ומערכת הלעיסה.

קרא עוד »

מרפאת שיניים

מרפאת שיניים צריכה להיות מקום אסטטי, מוקפד ונקי, המאובזר ומצויד במכשור חדיש ומתקדם. מרפאת שיניים תציע מגוון רחב של טיפולי שיניים לכל הלקוחות.

קרא עוד »

טיפול שיניים

אם נודה על האמת, רוב האנשים לא מביעים התלהבות או שמחה, כאשר הם צריכים לבקר אצל רופא השיניים וזה כמובן בלשון המעטה.

קרא עוד »

השתלות שיניים

טיפולי השתלות שיניים הפכו להיות יותר ויותר נפוצים בשנים האחרונות – זאת הרבה בזכות הקדמה הטכנולוגית בעולם רפואת השיניים, אשר העלתה משמעותית את אחוז ההצלחה של טיפולים אלו.

קרא עוד »

שתלים דנטאליים

שתלים הם הפתרון הטוב ביותר בעבור מחסור נקודתי בשיניים. כל עקירה מלאה של שן עתידה להסתיים בשתל. בעבור מבוגרים רבים שתלים דנטאליים הם בשורה נהדרת, האפשרות להימנע משיניים תותבות חיצוניות מאפשרת להם לשמור על מראה צעיר ובריא למשך שנים רבות.

קרא עוד »

שיניים תותבות

שיניים תותבות משמשות כבר עשרות שנים פתרון בעבור מבוגרים חסרי שיניים. במשך השנים התפתח התחום ואת מקומם של השיניים התותבות הישנות החליפו התקנים טובים ועמידים יותר.

קרא עוד »

הלבנת שיניים

שיניים צהובות הן תוצר של עישון, שתייה משקאות כהים, תורשה והיגיינה לא נכונה. הלבנת שיניים היא פתרון נהדר להשגת חיוך לבן ובוהק.

קרא עוד »